14 آذر روزی به یاد ماندنی برای کرمانشاهی ها 14 آذر روزی به یاد ماندنی برای کرمانشاهی ها پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - حضور پرشور کرمانشاهی ها در روز نهالکاری 14 آذر
بازدید : 119 16 آذر 1398 ساعت 13:44 شماره :67106

حضور پرشور کرمانشاهی ها در روز نهالکاری 14 آذر
 

14 آذر روزی به یاد ماندنی برای کرمانشاهی ها

روزی پر از خاطره برای دوستداران طبیعت ..

کرمانشاهی ها در این روز ثابت کردند که طبیعت را بیش از هر چیزی دوست دارند و به آن عشق می ورزند.

امروز آسمان هم از دیدن سیل جمعیت در منطقه حفاظت شده چالابه به وجد آمده بود ، ابرها جای خود را به تابش خورشید داده بودند گویا آسمان هم از این حرکت مردم خوشحال بود.

آری 14 آذر مردم کرمانشاه در منطقه حفاظت شده چالابه تاریخ منابع طبیعی و درختکاری را به گونه ای دیگر رقم زدند.

نهالهای بنه، بلوط ،گلابی جنگلی را در سرزمین مادریشان کشت کردند تا درخت شوند ،درختی که به انها اکسیژن هدیه میکند و نشاط را برای فرزندانشان به ارمغان می آورد.

در روز 14 آذر تمامی اقشار مختلف جامعه دعوت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه را لبیک گفته ودر حضوری وصف ناشدنی هزاران نهال کاشتند تا درختانی شوند که همیشه دستانی به آسمان داشته و شکر گذار خدای خود هستند.

ما در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه مراتب تقدیر و تشکر خود را از این شایسته مردان ،زنان ،کودکان و نوجوانان که دعوت ما را لبیک گفته و چهارده آذر را به روزی به یاد ماندنی تبدیل کردند اعلام می داریم و امید است تا هفته منابع طبیعی (15الی 21 اسفند) را با همین شور و نشاط برگزار نمایند و ثابت کنند فرزندان زاگرس همیشه طالب سربلندی و سرسبزی خاک پرگهر خود بوده و هستند.