مهندس ویسی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان هرسین اظهار داشت میزان تخریب و تصرف ارا" /> مهندس ویسی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان هرسین اظهار داشت میزان تخریب و تصرف ارا" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - حفظ و حراست از عرصه‌های منابع طبیعی وظیفه همگانی است
بازدید : 45 19 شهريور 1400 ساعت 12:4 شماره :88684

حفظ و حراست از عرصه‌های منابع طبیعی وظیفه همگانی است

مهندس ویسی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان هرسین اظهار داشت میزان تخریب و تصرف اراضی ملی در این شهرستان با توجه به افزایش گشت و مراقبت های شبانه روزی ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی کاهش چشمگیری داشته است.
وی ادامه داد حفظ و حراست از عرصه ها و منابع طبیعی وظیفه همگانی است و بدون همکاری مردم و مشارکت مسئولین و دستگاه های متولی منابع طبیعی به تنهایی نمی تواند در این رسالت خطیر موفقیتی حاصل کند.
مهندس ویسی افزود در چند ماه اخیر با ایجاد ۱۱ مورد ایست بازرسی و گشت زنی های شبانه روزی در نقاط حساس شهرستان شاهد کاهش چشمگیر تخریب و تصرف در این حوزه بودیم، همچنین هموطنان عزیز می توانند هر گونه گزارش در مورد متخلفان و متعارضان به عرصه های منابع طبیعی را به سامانه شبانه روزی یگان حفاظت به شماره ۱۵۰۴ گزارش دهند.
لازم به ذکر است وسعت منابع طبیعی شهرستان هرسین ۷۲۶۴۲ هکتار بوده که از این مقدار ۶۲۷۴۲ هکتار مرتع و ۱۵۹۰۰ هکتار جنگل می‌باشد.
روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :